יהודה מזרחי סוכנות מורשית למוניות סקודה ופולקסווגן

הסוכנות, אשר פועלת למעלה מ- 20 שנה, מציעה מגוון רחב של שירותים לנהג מונית, כאשר המטרה היא ONE STOP SHOP – כל השירותים הנדרשים לנהג מונית תחת בית אחד.

סוכנות יהודה מזרחי הינה סוכנות המוניות המובילה בישראל. הסוכנות ממוקמת ברחוב שדרות הר ציון 56 בתל אביב והינה סוכנות מורשית למוניות סקודה, פולקסווגן ועוד.

בסוכנות מספר מחלקות:

  • מחלקת רכבי יד ראשונה
  • מחלקת רכבי יד שנייה
  • מחלקת זכויות ציבוריות ("מספר ירוק")
  • מחלקת תאונות והסדרי ביטוח
  • מחלקת אביזרים וציוד נלווה

אז איך הכל התחיל? מיהו יהודה מזרחי?

יהודה מזרחי החל את דרכו בענף בשנת 1988 כנהג מונית. בשנת 1994 עזב את ההגה ופתח סוכנות מוניות משלו, ובשנת 1997 יזם שיתוף הפעולה עם חברת ״סקודה״, שהחלה לייבא מוניות לשוק הישראלי. יהודה מזרחי, בעבודת הכנה יסודית, עיקשת וקפדנית, הצליח להתאים את מוניות 'סקודה' לנהג הישראלי ולאקלים המקומי, על כל הכרוך בכך. ״סקודה״, אם כן, התאקלמה היטב בארץ. כבר מתחילת דרכו בסוכנות יצא שמו של יהודה מזרחי כנותן שירות הגון והוגן. המוצר הטוב שהוא מוכר, כמו גם תודעת השירות הגבוהה הטמונה בו, אינם נופלים מנועם הליכותיו, יחסו החם והאישי לכל נהג, יושרו ופשטות הליכותיו. בזכות כל אלה רכש לעצמו יהודה מזרחי קהל לקוחות נאמן ומסור, הרואה בסוכנות בית לכל דבר.

מדיניות הסוכנות

יהודה מזרחי קבע לעצמו כללי שירות, כאשר הבסיס להם הוא הכרה בחשיבות חוסנו של ענף המוניות ושיפור תנאיו של נהג המונית. על-פי עיקרון העבודה בסוכנות, העסקה תתבצע לפי צורכי הלקוח. המטרה היא הענקת מעטפת שירותים העונה לכל צרכי נהג המונית.

יהודה מזרחי הקיף עצמו בצוות עובדים מקצועי לעילא. הידע הרחב, השליטה בכל רזי העסק המיוחד הזה, ההיכרות האישית עם כל לקוח, חדש כוותיק, כמו גם איכות השירות, הם תנאי הכרחי – ולא פחות מכך הרוח הצעירה והחמה הנושבת בסוכנות.

"ביום 09.02.2017 הוטל על חברת יהודה מזרחי סוכנות ושיווק מוניות ורכבים בע"מ עיצום כספי בגובה 135,900 ש"ח בגין הפרת חובת גילוי נתוני זיהום אוויר וצריכת הדלק לרכבים חדשים בפרסומת בניגוד לסעיף 38 לחוק אוויר נקי, התשס"ח-2008 ובניגוד לתקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט-2009. באוגוסט וינואר 2016 נמצא כי באתר האינטרנט של החברה פורסמו מוניות חדשות מדגם פולקסווגן וסקודה ללא מידע על דרגות זיהום אוויר וצריכת הדלק שלהם."

תיאום פגישה ונסיעת מבחן

השאירו את הפרטים שלכם ונציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם לתיאום: